Człowiek jest tym, co go pasjonuje – Brandon Sanderson

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości
w nauczaniu języków obcych w Polsce.

PASE wspiera szkoły językowe w osiąganiu wysokich standardów nauczania, organizuje szkolenia, konferencje, kongresy, warsztaty, inicjuje ważne dla całego środowiska działania oraz wspólne przedsięwzięcia (m.in. kampania społeczna NIE dla VAT na nauczanie języków obcych oraz kampania społeczna Język to podstawa. Ucz się języków), ułatwia innym wybór profesjonalnej szkoły językowej oraz promuje uczenie się języków ogólnie.

W tym roku Stowarzyszenie PASE obchodzi 25-lecie swojej działalności.

Najbliższe konferencje:

I KONFERENCJA SPASE FOR MANAGERS 

Podczas konferencji sesje nt efektywnej sprzedaży w szkole językowej, bezkosztowej motywacji pracowników, obsługi klienta, podejmowania decyzji biznesowych oraz tworzenia wierunku marki i relacji z ludźmi.

apartment-2094699_960_720

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW PASE 

Efektywna komunikacja menedżera – wystąpienie dr Piotra Pilcha oraz podsumowanie działań 2017 i plany na 2018. Program WZ został przekazany wszystkim Członkom drogą elektroniczną

34777735166_7dd3c3626c_b

V KONFERENCJA YOUNG LEARNERS

5.edycja konferencji PASE z udziałem gości specjalnych, możliwością wymiany doświadczeń oraz spotkania cenionych w branży językowej specjalistów i ekspertów, szansą zdobycia nowej i pogłębienia już posiadanej wiedzy, okazją, by zapoznać się z nowościami wydawniczymi.

pexels-photo-407237

IV EUROPEJSKI KONGRES JĘZYKOWY PASE

Kongres PASE to niezwykłe wydarzenie. Jak co roku spotkają się Państwo z ekspertami w dziedzinie zarządzania edukacją z Polski i z całej Europy, wykładowcami szkół wyższych, autorami publikacji na temat zarządzania edukacją i wiedzą, wieloletnimi menedżerami i metodykami.

AKTUALNOŚCI

PORADNIK JĘZYKOWY DLA RODZICÓW

Zbiór porad, jak dokonać wyboru sprawdzonej szkoły językowej oraz praktyczne wskazówki dla rodziców dotyczące wspierania dzieci w nauce języka obcego.

Postawa rodzica wobec nauki języków obcych ma kluczowe znaczenie dla sukcesu dziecka, a umiejętności zdobyte w dzieciństwie procentują przez całe życie. Nawet jeśli sam nie znasz dobrze języka, możesz wspierać i zachęcać swoje dziecko do nauki. A oto kilka wskazówek, jak robić to skutecznie – pobierz!

 WARSZTATY JĘZYKOWE DLA UCZNIÓW

Stowarzyszenie PASE przygotowało praktyczne warsztaty dla uczniów, prezentujące strategie efektywnego uczenia się języków obcych.

Warsztaty przeznaczone są dla przedszkolaków, uczniów klas 1-3, gimnazjalistów i licealistów, a także rodziców uczniów gimnazjum i liceum.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj lub napisz do nas na pase@pase.pl

34654651372_a7505a150d_n
34777735166_7dd3c3626c_n